MUSIC

The Flute Tune

14. října 2010 v 20:02 | T.
Poslední dobou jsem se tady o to nestarala a začínám pozorovat, jak se tady zvyšuje, no ne moc extra, ale zvyšuje se návštěvnost :) Nechci aby sem chodily všechny 'blogísky' a komentovali mi to tady věcma s .. no který nikoho nezajmaj :D Tak vám se dávám nějakou hudbu. Poslední dobou ani sama nevim co poslouchám za styl, zase se vracím ke 'všemu', i když je pravda, že po cestě do školy dnb vede :D Vždy mě to probudí :)
Tohle je taky drumnbass, ale takový lehčí liquid, myslím že by se to vám všem líbilo, jde tady taky o ten klip :)
T.

Hahahaaa ?

25. srpna 2010 v 8:42 | T.
Jako už nevím co mám dělat, včera, nebo spíš dneska (asi tak v jednu hodinu ráno) zase totální depka, zase jsme měly s kamarádkou ty svoje výlevy, všechno jsme si psaly, jak je to na hovno a jak už na to serem a tak. Měla sem sto chutí otevřít okno našeho sedmýho patra a skočit haha....
Vyříkaly jsme si jednu věc, a pak..? Zase sme si začaly dělat ze všechno srandu a najednou pohoda, bylo nám nejlíp :D Tyhle změny nálad nechápu, jako bysme byly těhotný nebo co (což nejsme!)

__flashReplacement__
Asi to video zase nepůjde, nechápu PROČ.. popřípadě odkaz je tady a sama myslím že i když neposloucháte to co já, tohle opravdu stojí za to, tak to zkuste.. obzvláště ten text mě na tom zaujal, je dokonalý ;)


Joined at the soul with a pair of headphones
We need nobody to let ourselves go
Always on my side as We rock at stage show
In an ocean of music We move with the flow
A hand in my hand i don't wanna let go
A partner in life on this mean old road
We got the wind in our back that blows
We can't drift apart We just move wïth the flow
 
 

Reklama