Srpen 2011

Po dlouhé době.. co dodat

9. srpna 2011 v 17:03 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Přeji krásný srpnový a stále prázdninový den.
Asi bylo správné napsat (před tím časem jak jsem se "zdejchla") důvod. No, víte... mívám záchvaty touhy po blogu, ale ty jsou boužel méně časté, než záchvaty se na tohle všechno, co jsem tady vybudovala, vykašlat. Takže tím to bude. I když ste psali, jestli se ještě vrátím, moje lenost mi nedovolila ani vám odepsat. Prostě už jsem taková.

Možná vás zajímá, jak žiju. Jestli ne, stejně to sem napíšu :D. Ok, všechno se strašně moc změnilo. Pseudo dready jsem měla, zamilovala jsem si je tak že jsem je začala vyrábět. Kromě ubohého kapesného je to můj menší způsob obživy. I když nájem bych z toho určitě nezaplatila :D. Teď mě napadlo že bych tu z toho mohla udělat webovou stránku na své výrobky, ale to asi jindy....

Prázdniny prožívám skvěle, vůbec všechno je teď tak nějak skvělé (až na jednu maličkost). Naučila jsem se myslet pozitivně. Pomá :)há mi to překovat téměř všechno - rodiče, školu, vztahy a kluky (to obzvláště... musím říct že je to pořád těžké, ale takhle mnohem méně)... vlastně je všechno lepší :).
Mohou za to knihy od Luisy Hay. DOPORUČUJI. Doslova mi to změnilo priority.

Ted už budu muset jít, přece nebudu sedět doma :). To neznamená že se jdu opít jako ostatní mého věku :D. Jdu si užívat života se svými přáteli :)).
Terez