Říjen 2010

FALLING.. Ohromená (3. den)

28. října 2010 v 20:53 | T. |  FALLING
To vstávání mě snad zabije. Přesto se na ty tři hodiny špániny moc těším. Jsou tam opravdu výborní lidé. Našla jsem si tam kamarádku. No, v rámci možností je to kamarádka. Máme, zdá se, podobné zájmy. Dnes jsme o nich také mluvili. A opět mě překvapuje, jak jsou lidé usedlí. Vystihla bych to heslem - Trochu života, do toho života. To by bylo asi nejlepší. Každý se stará doma o svojí zahrádku, čte noviny nebo něco podobně nudného. Jsme na kurzu totiž všechny věkové skupiny. A také jsou lidé usedlí díky tomu, že nemají peníze. Protože kdyby je měli, mohli by cestovat a užívat si trochu život. Achjo.

Odpoledne jsem měla v plánu jít na vyhlídku ke kyvadlu, je to tam plné zajmavých osob a vůbec takových exotů. Hrozně me zarazilo, jak všichni v Praze divně čumí. Člověk by řekl, že právě tohle je jediné místo, kde budete všem ukradení. Blbost.

Po vyučování jsem si zaběhla koupit dva energeťáky a něco k obědu. Akorát mi to vyšlo na jednu stravenku. Dojela jsem si na Hradčany, prošla jsem se parkem a kochala se těmi krásnými kluky v úzkých kalhotech na skejtu. Sedla jsem si tam na lavičku a pozorovala jsem je, sluchátka v uších. Jeden z nich byl sakra hezký, měl černé kraťasy, bílé triko s nápisem, červené boty a pletenou čepici ladící k botám. V obličeji byl roztomilý, usmíval se, tmavé vlasy mu vlály ve větru.
S mými brýlemi naštěstí nebylo vidět kam koukám, ale všimla jsem si, že i on si mě alespoň všiml. Byl tam určitě sám. Na chvíli si šel sednout, vytáhl z batohu vodu a odpočíval. Pak hodil bágl na záda a svezl se na skejtu až ke mě.
"Ahoj," usmál se. Mezitím jsem vypínala hudbu, abych ho slyšela.
"Já jsem Štěpán," podal mi ruku a potřásl s ní.
"Gabriela," představíla jsem se a sundala jsem si brýle. On se mezitím posadil na lavičku vedle mě.

DREAM with open eyes

24. října 2010 v 20:15 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Snili jste vždy o tom, že vám kluk řekne že vás miluje...? Že to řekne, a bude to myslet vážně..? Já ano. Snít jsem ale přestala. Popravdě, měla bych si dát facku. Celý život si stěžuju, že nikoho nemám a pak na to začnu konečně kašlat a totálně změním svůj názor do takové podoby, že uznám, že líp je mi samotné. A pak, objeví se on. Říká mi jak jsem dokonalá... Ale já prostě nechci aby mi říkal že mě miluje. Chci si toho vážit, chci mu to říct taky. Ale já nemůžu. Protože jsem tak zatvrzelá, že ani zamilovat se nemůžu. Protože nechci zklamání. Mám ho ráda a to je tak vše. A strašně nesnáším ten svůj stav na facebooku - ve vztahu s......
Až facebook umře, budu konečně stoprocentně štastná. Protože víc než toho vztahu se bojím toho rozchodu. Až se tam prostě objeví Tereze Heřmanová už není zadaná..
:D:D
To sou takový sračky, s prominutím. Kdyby mě nevázalo adminovství k dnb stepu, už dávno vypadnu, jenomže tuhle stránku mám ráda a tak trochu tím žiju. Je to pech. Člověk celý život něco chce, a když to má... Je mu to fuk....
A je mi to líto.
T.

Zeds Dead - White Satin


FALLING.. Odsouzená (2.den)

23. října 2010 v 17:07 | T. |  FALLING
Crrr! zařinčel mi budík na stolku.
"Sakra," zaklela jsem, co to má být, vstávat o prázdniny v půl osmé. Pomalu jsem se vypotácela z té vyhřáté postele. Jediná věc která mě po ránu bavila byl make-up. Nikdo se ve stínech a řasenkách nevyžívá víc, něž já, nikdy mě to neomrzí. Kdybych se po ránu tolik nezabývala šminkami, mohla bych vstvávat tak o hodinu později.
Navlíkla jsem si na sebe to, co mi přišlo pod ruku, dredy jsem ozdobila korálky v barvě oblečení - fialové -  a stáhla jsem je gumičkou do culíku.
Odpelášila jsem na metro. Pak už jen kousek pěšky a jsem tam.

Ve školní kanceláři na mě koukali trošku zmateně, jakoby s otázkou - co taková holka dělá na kurzu cizího jazyka? Ale nikdo nic nekomentoval.
Ovšem můj vzhled - piercing a tetování na předloktí - mluví za vše. Kérku jsem si nechala udělat k osmnáctinám, probodnutou tvář stejně tak.
Ale ničeho jsem nelitovala. Nebyla jsem jako ti, kteří prolejzali každou technopárty, brali koks a podobně. Jenom jsem tak vypadala, to bylo všechno. Ne, že bych takové lidi neznala.. To už je ale za mnou, taková minulost..

Na výuku jsme dostali španěla, rodilého mluvčího. Ne že bych mu nějak extra rozumněla, ale bylo to super, úplně nad moje očekávání. Pracovali jsme se skupinách, hráli jsme hry, bavili se a hodně konverzovali. Nechápu, proč není školství na lepší úrovni. A taky nevím, proč neplatí heslo škola hrou, které nás neustále učí v dějepise jako hlavní myšlenku učitele národů. Prostě kvalitní je jen ta výuka, za kterou se platí těžké peníze. A zdá se, že bych si zde mohla najít nějaké známé, ve třídě je nás asi osm. Jedna holka mi řekla, že mám výborné vlasy.
První den jsem toho měla úplně dost, šla jsem si domů lehnout. Stejně nebylo venku hezky.

FALLING.. Povznesená (1.den)

20. října 2010 v 18:14 | T. |  FALLING
Svižně jsem seběhla ze chodů a strčila si přitom jedno sluchátko do ucha. Zkušeně jsem vyťukala do MP4 tu správnou skladbu a při pohledu na hodinky jsem zrychlila. Nikdy jsem nechodila včas. Obzvlášť ne dnes, když jsem tahala těžký batoh plný oblečení. Jela jsem bydlet na dva týdny do Prahy k tetě. Dopoledne docházím na kurzy španělštiny a odpoledne mám pro sebe. Nákupy, procházky, ale to nejhlavnější, chtěla jsem vidět své přátele, pražáky.
Mávla jsem na řidiče autobusu a vběhla do dveří těsně před tím, než se zavřely.
"Praha Dějvice" ozvalo se cinkání mincí.
Šla jsem úplně na zadní sedadlo, ráda pozoruji lidi, ale vadí mi, když se oni koukají na mě. S ubíhající krajinou a hudbou v uších jsem přemýšlela nad možným i nemožným.
Zasnila jsem se možná až moc. Sbalila jsem věci, hodila na sebe mikinu, jelikož přesto, že bylo léto, vůbec to tak podle počasí nevypadala, a vyletěla jsem z naprosto nedýchatelného prostoru.
"Sabinko moje !!" vrhla jsem se na kamarádku a pošlapala jí balerínky.
Vzala mě za ruku a táhla mě směrem k metru. Ach, moje milované metro.
"Ani nevíš, jak jsem ráda že jsi tady. Mám plno novinek, co chceš podniknout?" zazubila se na mě.
"Nejdřív bych si jela dát věci k tetě, pak jsem celá tvoje" řekla jsem.
"Oukej" uličnicky mi píchla prstem do žeber.

___

Neděla pomalu končí, kurz začíná zítra. Večer jsem strávila s Sabči pojídíním zmrzliny s popcornem a čumením na Underworld 3, což není totálně nic pro mě. Myslím jenom ten film, samožřejmě. Takže řekla bych docela vydařený den. Teď jsem se zaposlouchala do hudby, která mě pomalu ukolébává k spánku...

Vylepšili jsme to k horšímu

18. října 2010 v 20:38 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Dobrý večer. Mám teď zase to lepší období. Slunce vítám s radostí a na lidi se usmívám. Nejsem na ně nepříjemná jako kdysi. Chtělo to jenom změnu, toť vše. Neprejte se jakou, protože sama nevím. Asi jsem prostě jenom zase změnila pohled na svět. Měním ho každou chvíli. Což je dobře, protože změna je život. Miluju podzim a těším se až ještě víc zčervená listí. Těším se na zimu a na hory, na snowboard.. Těším se na spoustu věcí. Život je stejně fajn, jenom záleží na tom, jak to vidíte. Moje matka mi dnes řekla. Dělej si s vlasama co chceš, si mladá jenom jednou.. Já to takhle beru se vším :P Abych toho moc nezneužívala..
T.
PS: od zítřka nová povídka FALLING :)

If I let you in, you'd just want out.
If I tel the truth, you'd vie for a lie.
If I spilt my guts, it would make a
mess we can't clean up.
...If you follow me, you will only get lost.
If you try to get closer, we'll only lose touch.
Yes you alreaady know too much,
and you're not going anywhere...The Flute Tune

14. října 2010 v 20:02 | T. |  MUSIC
Poslední dobou jsem se tady o to nestarala a začínám pozorovat, jak se tady zvyšuje, no ne moc extra, ale zvyšuje se návštěvnost :) Nechci aby sem chodily všechny 'blogísky' a komentovali mi to tady věcma s .. no který nikoho nezajmaj :D Tak vám se dávám nějakou hudbu. Poslední dobou ani sama nevim co poslouchám za styl, zase se vracím ke 'všemu', i když je pravda, že po cestě do školy dnb vede :D Vždy mě to probudí :)
Tohle je taky drumnbass, ale takový lehčí liquid, myslím že by se to vám všem líbilo, jde tady taky o ten klip :)
T.


Miss Misfortunes

13. října 2010 v 21:01 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Myslim, že teď je všechno tak v normálu no.. Jde to.....
Byla jsem v úterý na zkrácení piercingu. Hell je super, je tam taková rodinná pohoda, v čekárně smích, žádný stresy, tvrdá hudba a sice nechutnej, ale o to víc v pohodě piercer :D Jsem teda za ten cheek štastná jako za nic na světě :) Už jenom přemýšlím kam pude další piercing :D Plánuju dva mikrodermály na hrudník a ještě něco do ksichtu časem možná, nechci to přehánět, takže to spíš asi už ne.. No a tetování, to je samozřejmost. Nemůžu se dočkat až mi bude 18 !
Ve škole na pohodu. Známky se pohybujou v rozmezí od jedniček po čtyřky, takže to vedu výborně, ještě ani jedna pětka JO :D Ne, fakt, mnohem lepší průmery než minulej rok.
15. mám svátek, takže jsem si byla koupit boty, takový pěkný vansy, ale sou mi velký, takže sem nasraná že sem si nezvala menší, fakt mě to sere.. Taky sem si objednala mikinu :D Nemám vůbec nic na sebe popravdě, pořád chodim v jednom jako zevlák, hlavně že mám dredy za 2800 :D

Kluci nic, jsem se teď dala na feminismus :D
Prostě článek no, shrnutí mýho nudnýho života..
Mimochodem, píšu povídku, no spíš už sem skoro napsala.. Mám asi tak '150' milionů dílů ale ještě ani jeden tady neni, jsem fakt líná to sem přepisovat. Komu by se chtělo. Ale fakt se mi líbí, takže to nějak udělám, aby to tady bylo co nejdřív, vidim to tak do měsíce možná :D
Jojo, mějte se fajn.. :)
T.
love
(mašlička na zadek, jedna z možností, který bych si chtěla nechat tetovat :))

wind blows

11. října 2010 v 17:02 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Nevím, co teď napsat, protože pro to není slov. Včera jsem nemohla, dnes nechci. Nechci myslet na něco, co mi opět zranilo srdce. Ovšem teď to nebyl žádný kluk, ale ukončení přátelství, toho nejnaplněnějšího na světě. Nemůžu říct nejlepšího, ale prostě, pro to není slov. Strašně tomu nechci věřit.
Strašně bych se ti chtěla omluvit za to co mezi námi v poslední době bylo. Pamatuji si na ten den, kdy bylo tak krásné počasí a ty jsi se mnou šla fotit do polí, moje dredy... Byl to ten nejhezčí den vůbec, za posledních několik let. Ale naše tvrdohlavost to všechno zničila. V tomhle ohledu jsi jako moje matka... Naše povahy nám také ničí vztahy. Nedělají to jiní lidé ale my samy. Vím že už jsi náš vztah odepsala, ale já pořád vím, že naděje tu je. Miluji tě, nikdy nebude nikdo takový, jako ty...
Promiň ♥
T.

fly

Jsme z části oheň a z části sen

4. října 2010 v 21:54 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Často přemýšlím nad tím, co dělám, proč jsem se rozhodla pro plno věcí.. Protože to prostě byla špatná rozhodnutí. Myslím že život není tedy konec konců o ničem jiném. Nevím jak bych dál pokračovala, ale prostě, něco vám povím. Příde mi, že lidstvo je tady vlastně k ničemu, nic neznamená.. Stejně umřu.
Lidské bytosti neumí přinášet na svět skoro nic jiného než utrpnení a žal. Myslím, že když už jsme tady, měli bychom rozdávat lásku a mír, porozumění. A radost. Poslední dobou je to horší a horší.
I když, jak bysme poznali dobro, kdybychom neznali zlo ?

Už mě to nebaví. Všichni jsou pořád nasraní, hádají se, jsou netolerantní. Já nic neřeším, ale když jsou tady takoví, na kterých mi záleží, občas to nejde, aby mi bylo vše lhostejné.
Chtěla bych jít ze školy, chtěla bych aby tam na mě někdo čekal, políbil mě, vzal mě za ruku...
Hm.. není mi to souzeno. Možná v dospělosti ?
Ale to je mi k čemu. Chtěla bych prožít co nejlépe TOHLE období, ale když mě všechno sere, k čemu to je. Víte tohle není depresivní článek jako obvykle :D To se prostě jenom snažím přijít na to, kam patřím, co chci od života a kde skončím.
Myslím že kdyby si lidé odpustili hněv, svět by byl hned o něco krásnější.
DOPRDELE !
T.

:)

Jo !!!

1. října 2010 v 22:48 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Hej ty vole, jestli vyjdou všechny akce do konce tohodle roku, na který chci, tak prostě mě poser a sem ten nejvíc nejšťastnější člověk !! Prostě, u nás ve Slanym bude v listopadu EdRush a Audio omg !!! Prostě nevíte asi vo co jde - ale no prostě ááááááááá
:D:D:D:D
Naši jsou ale ignoranti. Prej se mám rači učit. No doprdele propadám snad..? Vycházej mi krásný známky, mám samý jedničky dvojky, jedna čtyřka, naco si ztěžujou ?? Už mě to ale opravdu sere. Co mám dělat aby mě nechali bejt, prostě už to nezvládám.
Včera jsem byla třikrát vynýst plasty a koš, jenom aby mě matka mohla nasrat. To byla zase hádka po dlouhý době.
Prostě tam pudu, když je to jednou měsíčně a nezájem.
Neřikejte mi že nikam nesmíte. Sem jako vězeň, jako bych měla celej život jenom domácí vězení a to fakt nic nedělám, jsem naprosto nekonkfliktní člověk, co se týče rodiny, alespoň poslední dobou.
Hahaaa. Samozřejmě až na ten piercing jsem úplně hodná :D No, asi tak...
Prostě nevím, jenom jsem zase měla potřebu sem něco napsat, tohle je prostě vo ničem, jenom se z toho musim vykecat jelikož mě to fakt SERE !

Jo, pierc se hojí strašně divně. Měl prý natýct hned po píchnutí, ale to nic. Už je to skoro tejden po píchnutí, natýká až teď. Mám hubu jako meloun. Navíc mě všichni schválně rozesmívají aby mě to bolelo ještě víc. Dementi. Ještě že to nehnisá nebo tak něco. Achjo.
T.