Srpen 2010

Hahahaaa ?

25. srpna 2010 v 8:42 | T. |  MUSIC
Jako už nevím co mám dělat, včera, nebo spíš dneska (asi tak v jednu hodinu ráno) zase totální depka, zase jsme měly s kamarádkou ty svoje výlevy, všechno jsme si psaly, jak je to na hovno a jak už na to serem a tak. Měla sem sto chutí otevřít okno našeho sedmýho patra a skočit haha....
Vyříkaly jsme si jednu věc, a pak..? Zase sme si začaly dělat ze všechno srandu a najednou pohoda, bylo nám nejlíp :D Tyhle změny nálad nechápu, jako bysme byly těhotný nebo co (což nejsme!)

__flashReplacement__
Asi to video zase nepůjde, nechápu PROČ.. popřípadě odkaz je tady a sama myslím že i když neposloucháte to co já, tohle opravdu stojí za to, tak to zkuste.. obzvláště ten text mě na tom zaujal, je dokonalý ;)


Joined at the soul with a pair of headphones
We need nobody to let ourselves go
Always on my side as We rock at stage show
In an ocean of music We move with the flow
A hand in my hand i don't wanna let go
A partner in life on this mean old road
We got the wind in our back that blows
We can't drift apart We just move wïth the flow

Fuck You ! I wanna fucking better world !

22. srpna 2010 v 16:49 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Haha, nechápu jak jsem zase mohla být tak zasraně blbá, připadá mi to nesmírně komické. Už je vše v pořádku, já to věděla. Všechno vyprchalo, nebo tomu alespoň věřím. Když mluvím sprostě, je mi vždy líp a líp, pomáhá to. A ještě se z toho všeho vypsat, nádhera. Prostě, zařídila jsem si to tak, že prostě si udělám radost sama sobě a na kluky seru. Jistě, že je mi to líto a nechci být sama, ale nedá se nic dělat. Nebudu přece na někom závislá. Dokážu se o sebe postarat.
Už ani nechci slyšet od kluků ty hnusný sračky typu 'Máš krásný oči..' nebo .. no ani to sem nebudu psát, dělá se mi z toho špatně. Každopádně teď mám krásnou náladu.. :D
Pojedu na piercing, až seženu těch pekelnejch 600 (mimochodem už vím proč se ten salon jmenuje Hell :D), a bude to cheek joooo ! To znamená do ďolíčku na tváři. Ach miluji to ! Těším se :)
A jelikož na to potřebuji podpis rodičů, hodlám si ho zfalšovat. Všechno je mi už jedno, takže až přídu s propíchnutou hubou, nezajmá mě že mě zmlátěj jako nikdy. A neříkám že to nedělám naschvál, moje matka si to zaslouží. Táta ne, ale tomu je to jedno, všechno je mu jedno, nebudu tady ovšem řešit moje vztahy s rodičema, to je zase jiná kapitola :)
Prostě, deprese odešla, to je hlavní :)
T.

I love this photo
Miluju tu fotku, nevím proč :) Mimochodem je trapné že mám všude stejné tričko, shoda náhod :D

Lies make it better. Lies are forever.

21. srpna 2010 v 21:33 | T. |  GALLERY
Alone With The Sky
Nepatrně jsem se snažila, abych vyfotila konečně něco, z čeho budu mít radost. Ale odpravdu velkou, pocit zásluhy. Myslím že já jsem spokojená, alespoň s většinou... Ještě něco, ani jedna fotka nebyla nijak upravena :)
A nálada pořád pod bodem mrazu, takže článek jsem raději nepsala...
T.


I don't think about you, I don't dream about you...

20. srpna 2010 v 23:15 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Zdravím vás tady,
už vám nikam neuteču, maximálně že bych šla spáchat sebevraždu nebo tak něco, ale to byste asi pochopili z toho že už sem nebudu nic psát. Zrovna jsem tak přemýšlela, co vlastně od života čekat. Takový ten stereotyp jako, mít přítele, svatbu, děti, rodinu, krásné manželství... Jenomže když se podíváte na ty dnešní kluky, jestli se jím tak dá říkat, a vidíte prostě.. No co vám mám na to říct. Ani nevím proč vám to říkám. Jen jsem prostě v tomhle ohledu zase na dně. Celou dobu jsem se učila - Srát na vše, nestarat se o nic, hlavně ne o cizí názor, kluci jsou zmrdi, na ně srát ještě víc. A jak krásně se mi to dařilo hm. Ale teď..? Prostě, přišlo něco, co jsem opět nečekala a zase jsem spadla do té temnoty a zasrané zamilovanosti, do které nemám daleko. Co si budem nalhávat. Já se za to tak nesnáším. Zabila bych se kvůli tomu jak to nesnáším.
V Praze za mnou byla jedna z nejlepších kamarádek. Rozešla se zrovna s klukem, navzájem jsme se utěšovaly, ale tím způsobem, že jsme si ze sebe dělaly spíš srandu. Jo, ohromně mi to zvedlo náladu, jako nic jiného.. ale ona pak odjela a já zkončila v metru zase sama se svými myšlenkami a všechno bylo zpátky. Takže zase psychika v prdeli a konec prázdnin je fajn. Všechno je fajn. Moc fajn.
Zítra to bude možná lepší. Napíšu vám sem krásný článek. Nebo se alespoň o to budu snažit. Měla jsem v úmyslu ho sem napsat už dnes ale nemám sílu. Dobrou noc. Miluji.. vás
T.

Do toho jsem se také zamilovala. Poslouchám jí celý večer....
blax


Když vám bude v životě nejhůř, otočte se ke slunci a všechny stíny padnou za vás.

14. srpna 2010 v 20:53 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Ach zdravím vás po hnusném týdnu, kdy jsem nikomu nic nenapsala na blog, nic hezkého, co by vás potěšilo, a věřte, že mě to těší ještě víc. Tím pádem je hrozné, že jsem to neudělala.. a vyšla jsem tak ze cviku že jsem i teď líná sem něco psát, ale nebojte, všechno vám povím :)

Jsem ale hrozně unavená, vezmu to pozpátku, včera jsem totiž byla na Open Air Festu v Panenském Týnci. Hrál tam Suki (dnb) a MC Cyber (taktéž dnb) a bylo to maso :D Řádila jsem tam naplno od jedenácti do čtyř nonstop, pak jsem přijela domů a padla jsem, ani jsem se neodlíčila, jenom sem ze sebe sundala zasmrádlý hadry od cigaret. To přímo nenávidím. Ale bylo to super, jediná akce za celé prázdniny.

Od pondělí do pátku jsem byla v Praze, chodila jsem tam dopoledne na angličtinu, mimochodem ty kurzy jsou výborný, máme tam američana, který neumí česky, je to hipík a čiší z něj tolik optimismu, jaký jsem v životě ještě neviděla.. Našla jsem si tam jednu fajn kamarádku :)
Odpoledně mám vždy čas takže jsem se šla projít, jednou za mnou přijela kamarádka ze Slaného, bylo to super. Šla jsem se podívat tam na vyhlídku ke kyvadlu, jezdili tam krásní skejtáci a já si tam sedla, koukala na celou prahu a psala jsem při hudbě novou povídku, myslím že to bude stát za to. Tedy doufám.
Teď jsem jenom hrozně unavená takže se vám omlouvám, ale podívám se k vám asi až zítra, snad to zvládnu :)
Mám před sebou další týden v Práglu takže mě na tu dobu opět omluvte, loučím se :)
T.

blax
Já a Lucie

Oh no

10. srpna 2010 v 18:34 | T.
Lidi, jsem v Praze, bydlim tady na dva tejdny, nemám teď moc času, zašla jsem si jenom na wifinu do kfc, pokud mě někdo chcete vidět a bydlíte tady, napište mi na 603296543 a mám prostě hodně času na rozdávání, takže klidně, prosím napište, ať se nenudím, odpoledne jsem kdykoli vaše :D
Vím že je tenhle článek fakt tragickej, ale jsem docela ve spěchu, chcípne mi baterka na noťasu...
Píšu novou povídku tak snad tady bude co nejdřív, mějte se, napište, pa

Mémories EPILOG

6. srpna 2010 v 18:00 | T. |  MÉMORIES
"Když přijdeš na svět, cítíš lásku.
Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš,
pak je úplně všechno v pořádku.
Se vším, co se odehrálo mezitím, se dokážeš už vyrovnat...."

Michael jackson


Kiss Kiss Bang Bang

5. srpna 2010 v 21:45 | T. |  HEY, I'M HERE screaming
Dobrý večer (pokud to čtete ráno, přizpůsobte se ;)...)
Tento den rozhodně nepatří k těm, které bych vítala s otevřenou náručí. Všechno je svým způsobem zase v prdeli. Vždycky se rozjedou takové ty staré koleje a já nevím, jak bych tomu měla zabránit. Popravdě se mi ani nechce psát tenhle článek, na druhou stranu se chci opět někomu svěřit. Ty sladké kecy o tom, že bych mohla být zamilovaná jsou nejspíš minulostí, dala bych si za to pár facek. Kluci vás "otravují" jen do té doby, dokud vy nezačnete psát více jim než oni doposud vám. To je věc, kterou jsem zjistila teprve nedávno, což je po 16 letech tedy dost brzy. Víte, prostě, on byl tak sladký, roztomilý, stále když si na něj vzpomenu, rozplynula bych se. Prostě to byla šance.
Tolik mi toho nakecal, já jsem šla s úsměvem domů a přitom to nebylo nic, jen slova. Už mi příde, že ani na ten facebook kvůli mě nechodí. Od té doby co jsem svým způsobem projevila zájem. Jakoby klukům stačilo, že si získali nějakou holku a poté možná, jdou lovit dál, aby měli co největší sbírku. Ovšem kdoví, co se mu odehrává v hlavě. Každopádně jí má pěkně prohulenou, co bych měla čekat. Je to skoro to samé jako před pár měsíci. Proboha živého, probuď se Terezo, najdi si kluka, kterej nehulí. Ehm, znáte takového...? Jo..?
Sem s ním !!!
T.

mimochodem, dnes jsme se s kamarádkou opět fotily, tohle je asi nejlepší fotka :)
:)
Já a Lucie (zleva)

Mémories (4. část)

4. srpna 2010 v 18:00 | T. |  MÉMORIES
Vykřikla jsem. Z plných plic.
Měla jsem zlý sen. Prosím, ať to je jen sen.
Podívala jsem se na hodiny. Bylo půl druhé ráno. Na okno bušil déšť. Vlasy jsme měla slepené slzami.
Seděla jsem na posteli, oblečená, v džínech, na triku mokré, černé fleky.
Nemohla jsem se hýbat. Najednou se mi zvedl žaludek. Chytla jsem si pusu a běžela na záchod.
Vyzvracet se...

Klečela jsem u mísy. V duchu se mi zjevovala nesmyslná slova. Ale jen jednomu jsem rozuměla. Je mrtvý....
Další slzy, nevolnost.


Avatarka

2. srpna 2010 v 22:13 | T. |  GALLERY

blax
fotila a upravila Saline A.

Bývaly doby, kdy jsem se snažila splynout s ostatními.
Ale konečně nastal ten čas, kdy jsem se osvobodila.
Jsem na to hrdá..